WITAMY NA STRONIE EST "TELE-TAXI" ELBLĄG
TELE-TAXI
Jesteśmy jednym z najdłużej istniejących stowarzyszeń taksówkarzy w Elblągu i niezmiennie od 1995 roku świadczymy dla Państwa usługi z jak największą starannością.
Wieloletnie doświadczenie zdobyte w ten sposób pozwoliło nam na naprawdę szerokie spojrzenie zarówno na oczekiwania, jak i na potrzeby Klientów. Nasza firma powstała z marzeń i pasji. Kiedy na początku 1995 roku zakładaliśmy Tele-Taxi naszym głównym celem było przede wszystkim dostarczenie Klientom usług o jak najwyższej jakości. Przez ostatnich 20 lat w tej kwestii nic się nie zmieniło. Nadal na pierwszym miejscu stawiamy na satysfakcję i zadowolenie Klientów.
Misją Tele-Taxi jest umożliwienie i ułatwienie komfortowego i sprawnego przewozu osób, a także sprawienie, że nawet najkrótsza podróż może być przyjemna i wygodna. Każdego dnia realizujemy nasz cel dostarczając usługi o najwyższym standardzie. Dokładamy wszelkich starań, żeby przejazdy z naszą korporacją były dla Państwa wygodą. Dbamy o bezpieczeństwo, punktualność i szybką realizację zleceń. Jesteśmy też elastyczni i bez problemu dopasowujemy się do Państwa indywidualnych potrzeb.
Lojalność Klientów jest dla nas miarą sukcesu. Każdy zadowolony Klient jest potwierdzeniem, że codziennie podejmowany trud i starania mają odzwierciedlenie w jakości świadczonych przez nas usług.
Poza przewozem osób, świadczymy też spersonalizowane usługi takie jak: odprowadzanie samochodów, pomagamy w uruchomieniu aut oraz robimy i dowozimy zakupy.
W obecnym roku przypada 20 lecie naszego istnienia , co nie mogłoby być możliwe bez całej rzeszy zadowolonych klientów i chcielibyśmy podziękować za darzenie nas zaufaniem przez dwie ostatnie dekady.

Dziękujemy za dotychczasowe uznanie i zapraszamy do korzystania z naszych usług.

TELE TAXI ELBLĄG
19626